رهبر انقلاب: اجازه نمی ‌دهیم آمریکا در کشور و منطقه نفوذ کند
کد خبر : 36701۲۶ | تاریخ انتشار : مرداد ۲۶ام, ۱۳۹۴ | ساعت انتشار : ۱:۴۲:۴۷ ب.ظ

رهبر انقلاب: اجازه نمی ‌دهیم آمریکا در کشور و منطقه نفوذ کند

۲۲۱۶۴۰_۱۹۲

فرارو- شرکت‌کنندگان در ششمین اجلاس مجمع جهانی اهل بیت علیهم‌السلام و هشتمین اجلاس مجمع عمومی اتحادیه‌ی رادیو و تلویزیون‌های اسلامی با حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر انقلاب اسلامی دیدار کردند.

به گزارش دفتر حفظ و نشر آثار مقام معظم رهبری، شرکت‌کنندگان در ششمین اجلاس مجمع جهانی اهل بیت علیهم‌السلام و هشتمین اجلاس مجمع عمومی اتحادیه‌ی رادیو و تلویزیون‌های اسلامی با رهبر معظم انقلاب دیدار کردند.

رهبر انقلاب در این دیدار خاطرنشان کردند: به خیال خودشان در این توافقی که البته تکلیف آن معلوم نیست -نه معلوم است اینجا تصویب بشود و نه معلوم است آنجا تصویب بشود- نیت آنها این بود که از این توافق راهی پیدا کنند برای نفوذ در کشور؛ ما این راه را بستیم.

ایشان افزودند: ما این راه را به طور قاطع خواهیم بست. نه نفوذ اقتصادی آمریکا را در کشور اجازه خواهیم داد، نه نفوذ سیاسی و نه نفوذ فرهنگی.

آیت الله  خامنه ای تاکید کردند: با همه‌ی توان -که بحمدالله این توان، امروز زیاد هم هست- با این نفوذ مقابله خواهیم کرد‌.

ایشان تأکید کردند: آمریکایی‌ها در منطقه می‌خواهند نفوذ کنند و اهداف خودشان را دنبال کنند؛ ما نخواهیم گذاشت. آنها دنبال تجزیه‌ی عراق و سوریه‌اند؛ به حول و قوه‌ی الهی این اتفاق نخواهد افتاد‌.

رهبر انقلاب ادامه دادند: ما برای مردم مظلوم یمن غصه می‌خوریم و دعا می‌کنیم و هر کمکی بتوانیم به آنها می‌کنیم. یک کشور را دارند خراب می‌کنند؛ اهداف سیاسی را با حماقت دنبال می‌کنند.

تکمیل می شود …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.