رهبر اکثریت سنا: سه شنبه مجددا برای رد توافق ایران رای گیری خواهیم کرد
کد خبر : 37193۲۱ | تاریخ انتشار : شهریور ۲۱ام, ۱۳۹۴ | ساعت انتشار : ۹:۲۴:۴۰ ق.ظ

رهبر اکثریت سنا: سه شنبه مجددا برای رد توافق ایران رای گیری خواهیم کرد

سناتور میچ مک کانل پس از پیروزی اوباما در سنا گفت: سنای آمریکا روز سه شنبه یک رای گیری دیگر درباره قطعنامه عدم تایید موافقتنامه هسته ای ایران برگزار خواهد کرد.

رهبر اکثریت سنا: سه شنبه مجددا برای رد توافق ایران رای گیری خواهیم کرد / رهبر اقلیت: رای گیری دوباره اتلاف وقت است
رهبر اکثریت سنا از رای گیری مجدد در مورد توافق ایران خبر داد.

به گزارش «انتخاب»، سناتور میچ مک کانل پس از پیروزی اوباما در سنا گفت: سنای آمریکا روز سه شنبه یک رای گیری دیگر درباره قطعنامه عدم تایید موافقتنامه هسته ای ایران برگزار خواهد کرد.

پس از آنکه دموکرات ها موفق شدند مانع از پیشبرد قطعنامه عدم تایید موافقتنامه هسته ای ایران در سنا شوند مک کانل اعلام کرد سنا پیش از ضرب الاجل پایانی ۱۷ سپتامبر این قطعنامه را بار دیگر بررسی خواهد کرد.

در رای گیری روز پنجشنبه در خصوص رای گیری درباره قطعنامه عدم تایید موافقتنامه هسته ای ایران ۵۸ نفر رای موافق و ۴۲ نفر رای مخالف دادند و به این ترتیب این قطعنامه به رای گذاشته نخواهد شد زیرا برای رای گیری درباره آن حمایت ۶۰ سناتور الزامی بود که جمهوریخواهان نتوانستند این تعداد رای را به دست آورند.

هری رید رهبر اقلیت سنا در واکنش به این اظهارات مک کانل در کنفرانسی مطبوعاتی گفت رای گیری دوباره در روز سه شنبه « اتلاف وقت » خواهد بود و همان نتیجه ای را درپی خواهد داشت که در رای گیری روز پنجشنبه به دست آمد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.