دستاوردهای سفر ۲ روزه فرماندارمیبد به تهران
کد خبر : 37783۱۷ | تاریخ انتشار : شهریور ۱۷ام, ۱۳۹۵ | ساعت انتشار : ۱:۴۰:۲۰ ب.ظ

دستاوردهای سفر ۲ روزه فرماندارمیبد به تهران

۱
دیدارهای جداگانه فرماندارمیبد با وزیر نفت، معاون سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی، معاون وزیر راه و شهرسازی و مدیرعامل شرکت عمران و بهسازی شهری ایران، مدیرعامل جمعیت هلال‌احمر و رئیس فدراسیون تیراندازی کشور

به گزارش روابط عمومی فرمانداری میبد، فرماندارمیبد در سفر به تهران با هماهنگی نماینده مردم تفت و میبد در مجلس شورای اسلامی دیدار با وزیر نفت، با تشریح مشکلات منطقه به‌ویژه مناطق روستایی و اجرای ۶۰ درصدی پروژه گازرسانی به ندوشن در خصوص تأمین قیر برخی از معابر و جاده‌های این منطقه را خواستار شد.

حسین فلاح در دیدار با معاون سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی کشور هم بحث جاده ندوشن ورزنه را مطرح کرد که قرار شد این پروژه هم از طریق اوراق مشارکت تأمین اعتبار شود.

فلاح سپس با مدیرعامل جمعیت هلال‌احمر کشور ملاقات کرد و با تشریح جایگاه سایت امداد و نجات جاده‌ای میبد در کنارگذر شرق این شهرستان خواستار تجهیز آن شد که دستور قطعی کار را آقای دکتر ضیائی صادر کرد.

انجام چمن مصنوعی سالن ورزشی هلال‌احمر یکی دیگر از خواسته‌های فرماندارمیبد بود که در این دیدار مطرح و برای انجام آن قول مساعد داده شد.

فرماندارمیبد دیداری هم با رئیس فدراسیون تیراندازی داشت که در این دیدار وضعیت هیئت تیراندازی میبد تشریح و در خصوص تأمین نیازهای این رشته ورزشی قول مساعد گرفته شد.

وی در ادامه در دیدار با معاون وزیر راه و شهرسازی و مدیرعامل شرکت عمران و بهسازی شهری ایران به دنبال راهکاری برای تأمین اعتبار به پروژه‌های بافت قدیم بود.

در این دیدار فرماندارمیبد با اشاره به مشارکت شهرداری، فرمانداری و وزارت و اداره کل راه و شهرسازی بر تأمین اعتبار پروژه‌های داخل بافت تاریخی تأکید کرد و آقای دکتر ایزدی دستور اعزام گروه کارشناسی برای عقد قرارداد تأمین اعتبار را صادر کرد.

فلاح گفت: اگر اعتبارات لازم در این راستا تأمین شود با مشارکت فرمانداری، شهرداری و وزارت راه و شهرسازی اقدامات و حرکت‌های خوبی در این زمینه در شهرستان شاهد خواهیم بود.

فرماندارمیبد در پایان از همراهی و هماهنگی دکتر کمال دهقانی نماینده مردم تفت و میبد در مجلس شورای اسلامی در پی گیری این امور قدردانی کرد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.