۱۳ میلیارد تومان از اعتبارات سرمایه‌ای و متوازن بین ادارات میبد توزیع شد
کد خبر : 37803۰۱ | تاریخ انتشار : آبان ۱ام, ۱۳۹۵ | ساعت انتشار : ۱۱:۲۲:۲۱ ق.ظ

۱۳ میلیارد تومان از اعتبارات سرمایه‌ای و متوازن بین ادارات میبد توزیع شد

۱۲
در جلسه کمیته برنامه‌ریزی شهرستان میبد ۱۳ میلیارد تومان اعتبار از دو منبع تملک دارایی‌های سرمایه‌ای و استفاده متوازن بین ادارات توزیع شد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری میبد، ۸میلیارد تومان از این اعتبارات استانی و ۵ میلیارد تومان هم از محل اعتبارات استفاده متوازن بود.

فرماندارمیبد در این جلسه با اشاره به شرایط کشور به مدیران ادارات تأکید کرد: در شرایط فعلی برای انجام هرگونه طرح و پروژه‌ای باید سیاست‌های اقتصاد مقاومتی را سرلوحه خود قرار دهند.

حسین فلاح افزود: باید برای اتمام پروژه‌های نیمه‌تمام از توانمندی‌های بخش خصوصی و افزایش بهره‌وری استفاده کنیم.

معاون توسعه مدیریت و سرمایه انسانی سازمان برنامه بودجه استان گفت: اعتباراتی که از دو منبع تملک دارایی‌های سرمایه‌ای و اعتبارات استفاده متوازن در کمیته برنامه‌ریزی میبد توزیع شد درمجموع ۱۳ میلیارد تومان بود.

سید مجتبی حسینی پور افزود: حدود ۷ میلیارد تومانش اعتبار استانی بود ۵ میلیارد تومان هم اعتبار استفاده متوازن بود.

حسینی پور با اشاره به نحوه توزیع این اعتبارات گفت: توزیع بر اساس شاخص‌هایی است که در شورای برنامه‌ریزی و سرجمع اعتبارات شهرستان در شورای برنامه‌ریزی توسعه استان بر اساس مدلی که سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی یا برنامه بودجه تعیین می‌کند صورت می‌گیرد.

وی خاطرنشان کرد: ما باید در قانون اعتبارات استفاده متوازن سعی کنیم هر شهرستان در هر شاخصی که زیر متوسط کشوری است با اختصاص این اعتبار بتوانیم آن شهرستان را به میانگین متوسط کشوری یا بالاتر از آن برسانیم.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.