معاون امور اجرای سرشماری میبد از ستاد سرشماری بازدید کرد
کد خبر : 37813۰۴ | تاریخ انتشار : آبان ۴ام, ۱۳۹۵ | ساعت انتشار : ۸:۳۷:۲۴ ق.ظ

معاون امور اجرای سرشماری میبد از ستاد سرشماری بازدید کرد

۰۰۰۰
معاون فرماندارمیبد با حضور در محلات مختلف سرشماری شهرستان میبد و سرکشی به مأمورین سرشماری درروند اجرای این طرح قرار گرفت.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری میبد، سید محسن فلاح مشارکت مردم میبد در مرحله اول سرشماری عمومی نفوس و مسکن به‌صورت اینترنتی را قابل‌قبول خواند و افزود: در مرحله دوم و به‌صورت حضور هم تمهیدات لازم برای تکمیل خانوارهایی که فرصت نکردند اینترنتی اطلاعات خود را ثبت‌نام کنند در شهرستان فراهم‌شده است.

معاون فرماندارمیبد افزود:۲۹ مأمور سرشماری از ۲۸ مهرماه تمام تلاش خود را در شهرستان میبد به کار گرفته‌اند تا اطلاعات جامع و کامل خانوارها را از طریق تبلت تکمیل کنند.

فلاح خاطرنشان کرد: امروزه در تمام نقاط جهان برای برنامه‌ریزی و تصمیم‌گیری در جهت توسعه و رشد همه‌جانبه در جوامع نیازمند آمار و اطلاعات دقیق است بنابراین ما هم باید این شاخص‌های آماری را با جمع‌آوری و تکمیل در کشور خود تحقق ببخشیم.

معاون امور اجرای سرشماری میبد در این بازدید از وضعیت مطلوب و مناسب ستاد سرشماری عمومی نفوس و مسکن شهرستان میبد اعلام رضایت کرد و گفت: ” امیدواریم با همکاری مردم و مسئولین شاهد برگزاری شایسته این طرح ملی در سراسر کشور و شهرستان میبد باشیم”.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.