افتتاح ۲ کارگاه تولید پمپ و جرثقیل درمیبد
کد خبر : 37821۱۰ | تاریخ انتشار : آبان ۱۰ام, ۱۳۹۵ | ساعت انتشار : ۱۲:۴۹:۱۹ ب.ظ

افتتاح ۲ کارگاه تولید پمپ و جرثقیل درمیبد

untitled
با حضور مدیر صندوق کارآفرین امید استان دو کارگاه تولید پمپ و جرثقیل در شهرستان میبد افتتاح شد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری میبد، برای راه‌اندازی این دو کارگاه یک میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال از تسهیلات صندوق کارآفرین هزینه و زمینه اشتغال ۱۰ نفر فراهم‌شده است.

کارگاه تولید پمپ لجن کش نخستین کارگاهی بود که در زمینی به مساحت ۵۲۵ متر راه‌اندازی شده است که توانسته است با طراحی و تولید انواع پمپ‌های لجن کش نسبت به مشابه خارجی آن، صرفه‌جویی ارزی زیادی را به همراه داشته باشد.

کارگاه طراحی و تولید انواع جرثقیل دومین کارگاهی بود که با حضور مدیر صندوق کارآفرین استان در زمینی به مساحت هزار مترمربع افتتاح شد.

این کارگاه علاوه بر تولید انواع جرثقیل از تناژ ۳ تا ۵۰ تن، به تعمیر و طراحی و تولید ماشین‌آلات سنگ‌بری، کاشی بری، گردبری صنایع فولاد و بالابرهای باربر صنعتی می‌پردازد.

مدیر صندوق کارآفرین امید در بدو ورود و دیدار با فرماندارمیبد، ظرفیت‌ها و پتانسیل‌های این شهرستان را درزمینهٔ کارآفرینی و ارائه تسهیلات مناسب برای اشتغال‌زایی و حمایت از کارگاه‌های کوچک بررسی کرد.

محمد امامی در ادامه از مجموعه ورزشی ده آباد، آسیاب آبی یخدان، شهرک صنایع‌دستی و تعدادی از بناهای تاریخی شهرستان میبد بازدید کرد.

فرماندارمیبد در این بازدید به استعداد و خلاقیت‌های بالقوه جوانان شهرستان میبد اشاره کرد و افزود: فضای مناسبی در شهرستان میبد برای ایجاد اشتغال جوانان وجود دارد و صندوق کارآفرین امید در این زمینه می‌تواند نقش مهمی را با ارائه تسهیلات ایفا کند.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.