بازدید میدانی معاون فرماندارمیبد از حوزه‌های سرشماری شهرستان
کد خبر : 37827۱۹ | تاریخ انتشار : آبان ۱۹ام, ۱۳۹۵ | ساعت انتشار : ۸:۵۸:۵۲ ق.ظ

بازدید میدانی معاون فرماندارمیبد از حوزه‌های سرشماری شهرستان

photo_2016-11-09_08-48-24
معاون فرماندار و معاون اجرای سرشماری شهرستان میبد در سومین هفته از برگزاری مرحله دوم سرشماری از چند حوزه شهرستان بازدید و با مأموران سرشماری دیدار کرد.

به گزارش روابط عمومی و تبلیغات ستاد سرشماری شهرستان میبد، معاون اجرای سرشماری شهرستان در این بازدید که سومین بازدید میدانی وی از زمان برگزاری مرحله دوم است از نزدیک در جریان فعالیت مأموران قرار گرفت و ضمن تقدیر و تشکر از مشارکت و همکاری کلیه شهروندان در مرحله اول و دوم سرشماری و قدردانی از زحمات مأموران سرشماری گفت: باگذشت ۲۰ روز از مرحله دوم و کمتر از ۱۰ روز مانده به پایان هشتمین مرحله سرشماری نفوس و مسکن، همزمان با سراسر کشور در شهرستان میبد تعداد ۲۹ مأمور سرشماری در حال ثبت اطلاعات شهروندان می‌باشند.

سید محسن فلاح گفت: طبق آمارهای واصله از ستاد سرشماری شهرستان تاکنون بیش از ۶۵ درصد از شهروندان میبدی سرشماری شده‌اند که ۴۴ درصد با ارائه کد آماری اینترنتی، ۴۱ درصد در محل توسط مأموران ثبت اطلاعات شده‌اند و ۱۳ درصد هم خانوار غایب بوده‌اند، خانوارهایی که زمان مراجعه مأمور سرشماری در منزل حضور نداشته و کد آماری اینترنتی و یا در محل ثبت اطلاعات نشده‌اند به‌عنوان خانوار غایب شناخته می‌شوند و فرم مخصوص خانوار غایب برای آن‌ها صادر می‌گردد.

فلاح افزود: خانوارهای غایبی که برای آن‌ها فرم غایب صادر گردید می‌توانند از دو روش ثبت اطلاعات نمایند، روش اول: با مراجعه به سایت sarshomari95.ir و با استفاده از کد خانوار غایب به ثبت اطلاعات پرداخته و کد آماری دریافت نمایند.

روش دوم: تماس با ستاد سرشماری شهرستان به شماره تلفن ۳۲۳۵۱۰۱۴ توسط مأمور تلفنی مستقر در ستاد، سرشماری شوند و همچنین کسانی که در مرحله اول ثبت‌نام اینترنتی انجام داده‌اند اما زمان مراجعه مأمور در منزل حضور نداشته‌اند با تماس با ستاد سرشماری شهرستان با شماره فوق‌الذکر کد آماری را به مأمور تلفنی ارائه دهند.

معاون فرماندار در پایان خواستار همکاری بیشتر و بهتر شهروندان با مأموران سرشماری شد و گفت: امیدواریم با همکاری مردم و تلاش مأموران در این روزهای باقیمانده کار سرشماری در موعد مقرر به پایان برسد و صحت و سلامت آمار و اطلاعات اصل کار قرار بگیرد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.