آخرین خبرها
شما اینجا هستید: خانه / اخبار استان یزد / وظیفه شورای نگهبان حساس و اثر بخش است

وظیفه شورای نگهبان حساس و اثر بخش است

محمد رضا ناصری ˈ روز چهارشنبه در جمع مسئول و اعضای هیات نظارت شورای نگهبان استان گفت: امانت داری و حفاظت از آرای مردم از عمده وظایف شورای نگهبان است.

وی با قدردانی از تلاش های اعضای شورای نگهبان استان افزود: ناظران شورای نگهبان در تمامی انتخابات و دو انتخابات امسال به خوبی از عهده وظایف خود بر آمدند .

امام جمعه یزد خاطر نشان کرد: امانت از آرای مردم رسالتی سنگین است که شورای نگهبان طی سال های گذشته آن را به خوبی انجام داده که نمونه بارز آن انتخابات رییس جمهوری و شوراهای اسلامی اخیر بود .

ناصری از اعضای شورای نگهبان یزد خواست تا همیشه بر مدار قانون و رعایت موازین دینی و شرعی حرکت کنند .

نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه یزد همچنین به رعایت اخلاق و تقوا در تمامی کارها تاکید کرد و خاطر نشان کرد: حفظ اسلامیت نظام باید همیشه محور اقدامات قرار گیرد .

ناصری اقتدار نظام مقدس جمهوری اسلامی را در گرو ولایتمداری ، عنایت به اصول دینی ، رعایت تقوا ، بصیرت داشتن و ایستادگی در مقابل دشمنان دانست .

همچنین در ابتدای این دیدار ، مسئول دفتر نظارت شورای نگهبان استان یزد طی سخنانی به ارائه گزارش در خصوص اقدامات صورت گرفته اشاره کرد .

حجت الاسلام والمسلمین ˈ سید ناصر محمدی ˈ افزود: بیش از سه هزار ناظر در سطح استان با ۱۰ دفتر نظارت شورای نگهبان همکاری می کنند .

وی به فعالیت مستمر و قانونمند ناظرین در امر برگزاری انتخابات امسال اشاره و آن را نمونه ای از امانت داری و انجام وظایف در چارجوب مقررات ذکر کرد .

۲۶ تیرماه سالروز تاسیس نهاد شورای نگهبان به دستور بنیانگذار جمهوری اسلامی حضرت امام راحل (ره) می باشد .

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Scroll To Top