وظیفه شورای نگهبان حساس و اثر بخش است
کد خبر : 5923۲۷ | تاریخ انتشار : تیر ۲۷ام, ۱۳۹۲ | ساعت انتشار : ۱۲:۴۱:۲۸ ق.ظ

وظیفه شورای نگهبان حساس و اثر بخش است

naseri (2)

محمد رضا ناصری ˈ روز چهارشنبه در جمع مسئول و اعضای هیات نظارت شورای نگهبان استان گفت: امانت داری و حفاظت از آرای مردم از عمده وظایف شورای نگهبان است.

وی با قدردانی از تلاش های اعضای شورای نگهبان استان افزود: ناظران شورای نگهبان در تمامی انتخابات و دو انتخابات امسال به خوبی از عهده وظایف خود بر آمدند .

امام جمعه یزد خاطر نشان کرد: امانت از آرای مردم رسالتی سنگین است که شورای نگهبان طی سال های گذشته آن را به خوبی انجام داده که نمونه بارز آن انتخابات رییس جمهوری و شوراهای اسلامی اخیر بود .

ناصری از اعضای شورای نگهبان یزد خواست تا همیشه بر مدار قانون و رعایت موازین دینی و شرعی حرکت کنند .

نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه یزد همچنین به رعایت اخلاق و تقوا در تمامی کارها تاکید کرد و خاطر نشان کرد: حفظ اسلامیت نظام باید همیشه محور اقدامات قرار گیرد .

ناصری اقتدار نظام مقدس جمهوری اسلامی را در گرو ولایتمداری ، عنایت به اصول دینی ، رعایت تقوا ، بصیرت داشتن و ایستادگی در مقابل دشمنان دانست .

همچنین در ابتدای این دیدار ، مسئول دفتر نظارت شورای نگهبان استان یزد طی سخنانی به ارائه گزارش در خصوص اقدامات صورت گرفته اشاره کرد .

حجت الاسلام والمسلمین ˈ سید ناصر محمدی ˈ افزود: بیش از سه هزار ناظر در سطح استان با 10 دفتر نظارت شورای نگهبان همکاری می کنند .

وی به فعالیت مستمر و قانونمند ناظرین در امر برگزاری انتخابات امسال اشاره و آن را نمونه ای از امانت داری و انجام وظایف در چارجوب مقررات ذکر کرد .

26 تیرماه سالروز تاسیس نهاد شورای نگهبان به دستور بنیانگذار جمهوری اسلامی حضرت امام راحل (ره) می باشد .

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.