جلسه شواری آموزش و پرورش میبد برگزار شد
کد خبر : 6420۰۱ | تاریخ انتشار : مرداد ۱ام, ۱۳۹۲ | ساعت انتشار : ۱۱:۲۷:۱۲ ق.ظ

جلسه شواری آموزش و پرورش میبد برگزار شد

جلسه-آموزش-و-پرورش-میبد-290x160

چهارمین نشست شورای آموزش وپرورش شهرستان در سال ۹۲ با حضور حضرت آیت ا… اعرافی امام جمعه محترم و سایر اعضا دربیت حضرت آیت ا… اعرافی برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی مدیریت آموزش و پرورش شهرستان میبد، گزارش یک ماهه ی گذشته آموزش و پرورش، جابه جایی و ادغام مدارس، گزارش انتخاب رشته کنکور و درخواست آموزشکده فنی خواهران از مهمترین مباحث یکصد و نود و دومین نشست شورای آموزش و پرورش شهرستان بود.

 

اسعدی مدیر و دبیر شورای آموزش و پرورش در این نشست ضمن قبولی طاعات و عبادات حاضرین در ماه مبارک رمضان گزارشی از عملکرد و برنامه های آموزش و پرورش شهرستان در یک ماهه گذشته را ارائه کرد و به تشریح جابه جایی و ادغام مدارس در شهرستان پرداخت.

سیدحسین اسعدی گفت: با توجه به ابلاغ ساماندهی مدارس و تاکید بر اجرای دستورالعمل جدید موظف به ساماندهی مدارس در سال تحصیلی جدید هستیم و کمبود دانش آموزان در بعضی از مدارس را عامل ادغام مدارس برشمرد.

سپس موحدی فرد معاون آموزشی آموزش و پرورش گزارش پایگاه های انتخاب رشته کنکور را این چنین ذکر کرد و گفت: نتایج آزمون سراسری روز شنبه ۹۲/۵/۱۲ از طریق سایت سازمان سنجش کشور اعلام خواهد شد و انتخاب رشته دانش آموزان از روز پنج شنبه ۹۲/۵/۱۷ آغاز و تا روزسه شنبه۹۲/۵/۲۲ انجام خواهد شد.

وی افزود: دانش آموزان شهرستان جهت انتخاب رشته می توانند در این ایام به دبیرستان های میرمحمدی، نمونه گلمحمدی، خدیجه کبری(س)، قدس، خوارزمی دخترانه، ایثارگران حضرت زهرا(س)، زینب کبری(س)(گلشن سابق)، خوارزمی پسرانه و ایثارگران شهید صدوقی مراجعه نمایند.

معاون آموزشی اظهار داشت: فهرست اسامی پذیرفته شدگان نهائی رشته های متمرکز آزمون سراسری نیز در روز پنج شنبه ۹۲/۶/۲۱ اعلام خواهد شد.

وی در بخش دیگری از سخنان خود گفت : در سال جاری انتخاب رشته دانشگاه آزاد همزمان با دانشگاه دولتی از طریق سایت دانشگاه آزاد انجام خواهد شد.

موحدی فرد در ادامه عنوان کرد: دفترچه راهنمای انتخاب رشته تحصیلی از روز سه شنبه ۱۵ مرداماه سال جاری بر روی سامانه سازمان سنجش قرار می گیرد و چاپ نخواهد شد.

همچنین اعضای شورای آموزش و پرورش خواستار همکاری اولیای دانش آموزان شهرستان در اجرای نظام جدید ۳-۳-۳-۳ شدند.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.